İstanbul Giyotin Cam Sistemleri Açılır Kapanır Cam Sistemleri
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

İstanbul Giyotin Cam Sistemleri

26.04.2023
416
İstanbul Giyotin Cam Sistemleri

İstanbul giyotin cam sistemleri, cam panellerin hareket ederek açılıp kapanmasını sağlayan bir mekanizmadır. Genellikle iki cam panelin birbirine monte edilmesi ile oluşturulur. Bu cam panellerin özellikleri tamamen kişiselleştirilebilir. Kalın veya ince olabilir, dikdörtgen veya kare şeklinde olabilir.

Giyotin cam sistemlerinde cam panellerin alt ve üst bölümleri vardır, bu bölümler sayesinde sistem rahat bir şekilde çalışır. Kolay bir şekilde hareket eder ve tercih edilmesinin en önemli sebebi de budur. Üstelik estetik açıdan da ilgi çekici bir sistemdir ve tasarlandığı alana modern bir görünüm kazandırır.

Teknik Tente’nin tasarlamış olduğu giyotin cam sistemleri, kullanımı oldukça kolay ve işlevsel bir seçenektir. Genellikle açık alanları daha rahat oturma alanına çevirmek için ideal bir sistemdir. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olan giyotin cam sistemleri dayanıklılığı ve güvenilirliği de beraberinde getirir. Evlerde, ofislerde, teraslarda, restoran ve kafelerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sizleri dört mevsim boyunca istediğiniz mevsimde yaşayabileceğiniz bir sisteme davet ediyoruz.

İstanbul Giyotin Cam Modelleri

İstanbul giyotin cam modelleri, bilinen pencere yöntemlerinin yanı sıra daha kolay ve dikey bir şekilde hareket eder. Bu modellerin pek çok avantajı vardır. Uzaktan kumanda ile hareket ederek kullanıcısını hiçbir şekilde yormaz. Olumsuz hava şartlarının mekânı huzursuz etmesine bu modeller ile karşı çıkabilirsiniz.

Giyotin cam modelleri belirlenirken boyut önemli bir faktördür. Küçük bir pencere için küçük bir panel gerekirken büyük bir pencere için de ona uygun olarak paneller hazırlanır. Ayrıca giyotin cam modelleri mimari tarza ve aynı zamanda modern görünüme sahiptir. Havalandırma ve güneş kontrolü için cam panellerin boyutu, şekli ve tipleri farklı olabilir.

Teknik Tente’nin giyotin cam modellerine göz gezdirmek isterseniz bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Modellerimiz tamamen kişiye özel olarak geliştirilir, renk ve boyut bakımından ihtiyacınız olan model size özel tasarlanır. Böylece oturma alanlarınıza sizin göz zevkiniz ile hitap etmiş oluruz.

Giyotin Cam Sistemi Avantajları

Giyotin cam sistemlerinin avantajları oldukça fazladır. Klasik cam sistemlerine nazaran daha çok tercih edilen bir sistemdir. Son modern teknolojiye uygun olarak tasarlanır ve kullanım kolaylığı da artı bir yöndür. Kullanım alanlarına göre ve kişiye özel olarak tasarlanan giyotin cam sistemleri avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  1. Tasarlandığı alana modern ve estetik bir görünüm sunar.
  2. Dikey hareket ile havalandırma sağlar. Böylece sıcak günlerde iç mekân daha serin bir hal alır.
  3. Güneş ışığı kontrolü kolay bir şekilde sağlanır. Cam panellerin üst kısımlarının açık kalması, güneş ışığının içeri girmesine izin verirken aynı zamanda fazla ışığın engellenmesine de yardımcı olur.
  4. Uzun ömürlü ve bakımı kolay modellerdir. İyi ve temiz bakıldığı sürece yıllar boyu kullanabilirsiniz.
  5. Modern yalıtım teknolojileri ile birleşerek daha verimli hale gelir. Isı yalıtımı sayesinde iç mekânın ısı kontrolü daha kolay bir şekilde sağlanır.
  6. Kişiye özel tasarlanabilir ve çok yönlüdür.
  7. Evler, ofisler, ticari alanlar, restoranlar, teraslar ve diğer alanlar için en uygun seçenektir.

İstanbul Giyotin Cam M2 Fiyatları

İstanbul giyotin cam m2 fiyatları pek çok nedene bağlı olarak değişiklik gösterir. Yağmur, kar, rüzgâr gibi kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olan giyotin cam sistemi sayesinde dış mekanlarının kontrolünü elinizde bulundurabilir ve kendinize rahat bir oturma alanı sağlayabilirsiniz. 

Giyotin cam sistemi fiyatları belirlenirken boyut, malzeme, tasarım, kurulum, marka, bölge gibi faktörler önemli bir rol oynar. Fiyatlar öncelikle giyotin camın boyutuna göre belirlenir ve tasarlandığı alanın boyutu da bu madde ile ilişkilidir. Cam malzemesinin kalitesi, kalınlığı ve inceliği konusu da fiyatlandırmada önemlidir. Fiyatlar belirlenirken bölgesel farklılıklar da oldukça önemli bir etkendir. İstanbul’un her bölgesinde aynı fiyat verilmeyebilir.

Teknik Tente firması, müşterilerinin memnuniyetine özel olarak fiyatlandırmaları sunar. Dış mekanlarınızda daha konforlu bir şekilde oturma alanı yaratmanız için kolları sıvadık. Dört mevsim boyunca siz hangi mevsimde hissetmek istiyorsanız o mevsimde hissedeceksiniz. Restoranlarda ve kafelerde daha fazla oturma alanı sağlayarak müşteri kapasitesini de yükseltebileceksiniz. Teknik Tente firması ile iletişime geçerek dilediğiniz model hakkında istediğiniz fiyatlandırma seçeneğine başvurabilirsiniz. Siz hayal edin, isteyin, biz yapalım.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button