Kış Bahçesi Sistemleri Açılır Kapanır Cma Tavan Sistemleri
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Kış Bahçesi 2023

26.03.2023
658
Kış Bahçesi 2023

Kış bahçe sistemleri, neredeyse tüm açık alanları kış aylarında da kullanılabilecek hale getirir. Bir çatı, duvar ve panellerle donatılmıştır. Evlerin, restoranların ya da kafelerin bahçelerini kış mevsiminde de kullanılır hale getirir. Yıl boyunca güneş ışığından dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz ve aynı zamanda yağmur, rüzgar gibi kötü hava şartlarından da etkilenmeyi önleyebilirsiniz.

Çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda açık alanlara uyum sağlar. Sabit sistemleri mevcutken aynı zamanda katlanabilir sistemleri de mevcuttur. Bazı sistemler ise tamamen açık havaya adapte olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanım amaçlarına ve isteklere göre farklı şekillerde üretilirler.

Kış mevsiminde de bahçenizi kullanmak istiyorsanız Teknik Tente’nin kış bahçe sistemleri ile tanışabilirsiniz. Yağmur, kar veya herhangi bir soğuk hava şartına karşı bahçenizi kullanmak istiyorsanız kış bahçesi sistemlerimiz tam size göre. Artık açık alanlarınızı Teknik Tente’nin kış bahçe modelleri ile yılın her dönemi kullanabileceksiniz.

Kış Bahçe Sistemleri
Kış Bahçe Sistemleri

Kış Bahçesi Yaptırmanın Avantajları

Kış bahçe yaptırmanın sizin hayatınıza ve mekanınızın konforuna sunduğu pek çok avantaj vardır. Kış bahçesi avantajlarından bazıları şu şekildedir:

 1. Evinize ekstra bir yaşam alanı sağlar. Yılın herhangi bir zamanında bu alanı kullanabilirsiniz.
 2. Büyük cam panellerle mekanınızı kaplar ve böylece doğal ışığı kesintisiz bir şekilde içeriye aktarır. Evinizin, mekanınızın içi daha aydınlık ve ferah hale gelir.
 3. Dışarıdaki manzarayı daha net bir şekilde istediğiniz zamanda izlemenizi sağlar.
 4. Bitki yetiştirmek için ideal bir alandır. Soğuk kış aylarında bitkilerinizi korur ve doğal ışıktan faydalanmasını sağlar.
 5. Evlere ya da mekanlara daha fazla ısı yalıtımı sağlar. Böylelikle aynı zamanda enerji tasarrufunu da beraberinde getirir. Bu durum elektrik faturasına da yansır ve bu cebiniz için büyük bir avantajdır.

Kış Bahçesi Ne İşe Yarar?

Kış Bahçesi evinizde veya mekanınızda kullanabileceğiniz bir ek alandır. Ne işe yarar sorusunun cevabı ise maddeler halinde şu şekildedir:

 • Ek yaşam alanı sağlar.
 • Doğal ışık sağlar.
 • İç mekana hava katarak bitki büyütmeye yardımcı olur.
 • Enerji tasarrufu sağlar.
 • Tasarlandığı yerin değerini artırır.
 • Mekana modern bir görünüm sunar.
 • Yılın herhangi bir zamanında kullanılabilir. https://tekniktente.com/tente-ve-golgelendirme-sistemleri/
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button