Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Bioklimatik Pergola 2023

23.03.2023
351
Bioklimatik Pergola 2023

Bioklimatik pergola, dış mekan tasarımlarında, açık alanlarda kullanılması oldukça uygun bir sistemdir. Katlanır tavan olarak da bilinir ve son teknolojik gelişmeler ile birlikte insan hayatına fazlasıyla kolaylık sağlar. Kötü hava koşullarındaki istenmeyen etkilerden korunmanız mümkündür. Bahçelerde, evlerin balkonlarında, teraslarda ve mekanlarınızın açık alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hem açılır olması sebebiyle hem de katlanabilir olması sebebiyle dünyadaki bu özelliklere aynı anda sahip olan tek sistemdir. Yazları sıcak havalardan bunalıp gölgelenme istediğinizde, kış aylarında kötü hava şartlarından kaçmak istediğinizde sığınacağınız alan Pergola sistemlerinin kullanıldığı alan olabilir.

Ayrıca pergola modelleri çevre dostu olarak tasarlanmıştır. Çevreye verilen etki minimuma indirilir. Havalandırmayı doğal yollardan, ısınmayı yine doğal bir şekilde güneşten elde edebilmeyi sağladığı için sürdürülebilir ürünlerdir.

Teknik Tente’nin tasarlayacağı özel modeller hayatınıza renk katacak. Kendi ortamınızda konforlu bir şekilde açık havanın tadını çıkarmanız mümkün. Bizler yılların vermiş olduğu tecrübeler ile tasarımlarımızı istediğiniz mekana uyumlu hale getiririz. Yeter ki isteyin!

Bioklimatik Pergola Sistemleri Kullanım Alanları

Pergola sistemleri kullanım alanları oldukça fazladır. Açık alanlarda daha rahat bir şekilde hareket edebilmek ve kendi konfor alanınızdan çıkmamak için tercih edebileceğiniz en iyi model bioklimatik pergola modelidir.

Sırasıyla bioklimatik sistemlerinin kullanım alanları şu şekildedir:

 1. Evlerin balkonları 
 2. Teraslar
 3. Restoranlarda bulunan açık alanlar
 4. Tatil köyleri
 5. Kamu alanları
 6. Açık hava havuzları
 7. Oteller

Yukarıda da görüldüğü gibi neredeyse tüm mekanların açık alanlarına uyarlanabilir şekilde üretilmiştir. Açık hava mekanlarınızda daha rahat hareket edebilmek için konfor alanınızı yükseltecek oturma alanlarını sizlere sağlar.

Bioklimatik Pergola Sistemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir

Bioklimatik pergola sistemlerinde dikkat edilecek bazı unsurlar vardır. Hem kurulum yapılırken hem de kurulum yapıldıktan sonraki süreçte kullanım sağlarken dikkat edilmesi gereken unsurlar şu şekildedir:

 • Montaj yapılırken hassas olunmalıdır.
 • Seçilirken malzeme kalitesine dikkat edilmelidir.
 • Tasarım yapılırken da kullanılacak malzemenin dayanıklı olması gerekir.
 • Düzenli bir şekilde bakımları gerçekleştirilmelidir.
 • Temizliği düzenli olarak sağlanmalıdır.

Teknik Tente tüm kalitelerie dikkat ederek tasarımlarını uzman kişiler tarafından gerçekleştirir. Sizler uzun vadede yaşam alanlarınızda mutlu yaşayın diye bizler uğraşlarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

https://tekniktente.com/pergola-sistemler/

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button