Cam Balkon Sistemleri - Teknik Tente
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Cam Balkon Sistemleri

25.11.2020
4.797
Cam Balkon Sistemleri

Isıcamlı Sürme Sistemleri

Bu sistem siz değerli müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde cevap verebilmek için üretmiş olduğumuz Lüx & Perdeli Sistemdir.

Katlanır cam sisteminin, kullanım amacına uygun mükemmel bir sistem olan Lüx & Perdeli Sistemin amacı kışlık sistemi kapatıp balkonunuzu cam odaya çevirerek güneşten istifade etmenizi sağlamaktadır. Aynı sistem üzerinde perdeleri indirerek güneşi içeri almayabilirsiniz. Akdeniz gibi sıcak iklime sahip bölgelerde yaz mevsiminde, camları açtığımızda dahi sistem üzerindeki perdeleri indirerek,dilediğiniz kadar güneşi kesebilirsiniz.

Perdeli sistemin perdeleri, üst kasanın içinde muhafaza edilmektedir. Arıza ya da perdenin yıpranması durumunda ön kapağı açarak müdahale edilebilir. Balkon içerisindeki perde görüntü kirliliği Lüx & Perdeli Sistem sayesinde ortadan kaldırılmıştır. Perdeler camlardan bağımsız olduğundan dolayı, ister her cama göre, isterse iki camda bir perde uygulaması yapılabilmektedir.

Piyasadaki diğer perdeli katlanır cam balkon sistemlerinden ayıran en büyük özelliği budur. Kanat genişliği 40- 70 cm arasındadır. Sistem yüksekliği maksimum 250 cm dir. Her kanatta 4 adet teker, 8 adet rulman bulunmaktadır. Alttan ve üstten taşıyıcı özelliğine sahiptir.

Ürün Özellikleri

  • Zamanında teslim
  • Şık bir görüntü
  • Tam müşteri memnuniyeti

Ürün Görselleri

Teknik Tente

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button