Kartal Bioklimatik Pergola Sistemleri İle Dört Mevsim Yaşam Alanları
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Kartal Bioklimatik Pergola Sistemleri

02.07.2023
304
Kartal Bioklimatik Pergola Sistemleri

Kartal bioklimatik pergola sistemleri açık hava mekanlarını optimize etmek ve konforlu bir ortam sağlamak için tercih edilen sistemlerdir. Çevresel faktörleri ve iklim koşullarını dikkate alarak otomatik bir şekilde açılıp kapanabilir. Güneş ışığı, rüzgar ve sıcaklık gibi değişkenleri kolay bir şekilde algılayabilir. Açık hava alanlarına oturma, dinlenme, hobi gibi yeni alanlar kazandırır.

Bioklimatik pergola sistemleri genellikle lamel adı verilen yatay olarak yerleştirilmiş çatı panelleri ile kullanılır. Lameller birbiri üzerine sırasıyla kapanarak toplam aişlemini gerçekleştirir. Bu sayede rahat bir şekilde açılma kapama işlemini yapabilir. Kullanıcısını yağmurdan, güneşten ve rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından korur. Açık hava alanlarında konforlu bir oturma alanı yaratmak, enerji tasarrufu sağlamak ve estetik bir görünüm kazandırmak isteyenlerin birincil tercihidir.

Teknik Tente Firması’nın bioklimatik pergola sistemleri sayesinde hayallerinizdeki yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Uzman ekipler ile birlikte açık alanlarınıza pergola sistemlerini dikkatli bir şekilde monte ediyoruz. Estetik tasarımlar ve kişiye özel seçeneklerimiz ile mekanlarınıza modern bir görünüm kazandırıyoruz. Tüm modellere ve bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Bioklimatik Pergola Sistemleri Fiyatları

Kartal bioklimatik pergola sistemleri fiyatları kişinin kullanım amacına ve tasarlandığı alana göre değişiklik gösterebilir. Kullanım alanı boyutu ve pergola sistemlerinin ebatı fiyat konusunda büyük etkiye sahiptir. Fiyatlar aynı zamanda kişiye özel desenlerde ve renklerde üretilen pergola sistemlerinde de değişiklik gösterebilir.

Yapımda kullanılan malzemenin kalitesi, firmanın kalitesi ve montaj zamanında yaşanacak zorluk seviyesi de fiyat konusunda etki sahibidir. Farklı üreticiler ve markalar müşterilerine farklı fiyatlar sunabilir. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün değildir.

Teknik Tente, fiyat konusunda müşteri odaklı davranmaya devam ediyor. Sizlerin bütçelerine uygun olarak tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Fiyat performans konusunda kendimize güveniyor, en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlara sizler ile kavuşturuyoruz.

Kartal Bioklimatik Pergola Modelleri

Kartal bioklimatik pergola modelleri kişiden kişiye ve özellikle de firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Çoğu model ısı yalıtım ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu sayede yoğun kış aylarında dışarıdan gelecek olumsuz hava koşullarına karşı eksrta koruma sağlayabilirsiniz.

Cam tavan sistemleri gölgelendirmeyi de beraberinde getirir. Güneşli günlerde hem havalandırma hem de gölgelendirme işlemini bir arada yapar. Tüm modellerin boyu ve tasarımları kişiye özel üretilebilir. Bu sayede mekanlara kendi göz zevkinize özel estetik bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Kartal Bioklimatik Pergola Sistemleri İletişim

Kartal bioklimatik pergola iletişim adı altında Teknik Tente ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte tüm modellere hakim olabilir, hayallerinizdeki yaşam alanı için mükemmel model ve tasarımları seçebilirsiniz. Teknik Tente’nin tasarlamış olduğu kaliteli pergola sistemleri uzun vadeli kullanımı beraberinde getirerek rahat bir yaşama adım atmanızı sağlar.

+90 537 810 47 62 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstek ve hayalleriniz doğrultusunda bizlere anlatacağınız tüm modelleri sizler için tasarlıyoruz.

Kartal Bioklimatik Pergola Sistemleri
Kartal Bioklimatik Pergola Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Kartal bioklimatik pergola sistemlerinin sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Tüm modeller hava koşullarına uyum sağladığı için siz hangi mevsimde yaşamak isterseniz o mevsime sizi götürür. Motorlu lameller sayesinde olumsuz hava koşullarında bile rahat ve konforlu bir oturma sağlayabilirsinz.

Rolling Roof (Katlanan Teras) sistemleri güneş enerjisini doğal yolla mekanlarınıza alacağı için enerji tasarrufunu da beraberinde getirecektir. Açık hava alanlarınıza estetik bir görünüm kazandırarak kendi kişisel zevkinize özgü mekanlar ile mükemmel hissedebilirsiniz. Teknik Tente Firması olarak dilediğiniz modellere sahip olmanız için tüm kolaylıkları sağlıyoruz.

Yağmur algılayıcıları ve güneş sensörleri sayesinde hem soğuk havalarda hem de sıcak havalarda tam koruma sağlar. Dış mekanlarınızda oturmanın keyfini çıkarabileceğiniz mükemmel sistemler kullanıcıların tercihlerine göre ayarlanabilir. Bioklimatik pergola sistemlerini restoranlarda, kafelerde, villalarda, evlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kartal Bioklimatik Pergola Sistemleri Kullanım Alanları

Kartal bioklimatik pergola sistemleri kullanım alanları genellikle tüm açık alanlardır. Sorunsuz bir şekilde açık alanlara entegre edilebilen bu sistemler yaşam alanlarınıza farklı bir hava katar. Sizi dilediğiniz mevsime götürerek keyifli bir vakit geçirmenizi sağlar. Kullanım alanları belli başlı olacak şekilde aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Restoran ve Kafeler
  • Oteller
  • Havuzlar
  • Villalar
  • Teraslar
  • Balkonlar
  • Ticari Alanlar
  • Alışveriş Merkezleri
  • Bahçeler
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button