Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemi Dört Mevsim Yaşam Alanı
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemi

27.05.2023
295
Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemi

Üsküdar otomatik gölgelendirme sistemi, bir yapıda bulunan pencereler veya açık alanlar için kullanılan bir sistemdir. Bu sistem, havanın, dış ortamın koşullarına ve kullanıcının isteğine göre otomatik bir halde sunularak gölge oluşturur veya güneş ışığını kontrol eder. Mekanın içerisindeki herhangi bir bölge güneşten korunur. Bu sistemler sayesinde içerideki ısı ve ışık ayarlaması kolay bir şekilde yapılabilir.

Otomatik gölgelendirme sistemi genellikle motorlu veya mekanik bir yapıya sahiptir. Çeşitli sensör ve mekanizmalar sayesinde sistemi kontrol etmek oldukça kolaydır. Güneş sensörleri ışık yoğunluğunu algılar ve sistemdeki motorları hareket ettirerek panjurları, perdeleri veya diğer gölgeleme elemanlarını açıp kapatır. Güneş ışığı bu şekilde kontrol edilerek mekanın ısısı ve ışığı yönetilir.

Teknik Tente, otomatik gölgelendirme sistemlerinde sektöründe öncü bir firmadır. Çevre dostu ürünler üretmesinin yanı sıra müşterinin isteklerine uygun olarak hareket eder. Güneşin kontrolü sizin elinizde değil fakat Teknik Tente’nin elinde! Otomatik gölgelendirme sistemleri ile yaşam alanınızı yönetmeye geliyoruz. İleri teknoloji ile donatılmış bu sistemler sayesinde kullanım kolaylığı ve konfor birleşiyor.

Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemi
Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemi

Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemi Fiyatları

Üsküdar otomatik gölgelendirme sistemi fiyatları pek çok kategoriye ayrılarak incelenebilir. Firmadan firmaya ve hatta bölgeden bölgeye bu fiyatlandırmalar değişiklik gösterecektir. Otomatik gölgelendirme sistemlerinin özellikleri fiyatlandırmada etkili olacaktır. Sistemde kullanılan motorlar, sensörler, kontrol mekanizmaları fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir.

Kurulacak alanın boyutu ve ölçeği fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Daha karmaşık ve büyük alanlar için daha fazla malzeme harcanacağı için fiyatlandırmada fazlalık olabilir. Montaj ve kurulum hizmetleri ise fiyatlandırmayı dolaylı olarak etkileyecektir. Kurulum süresi, işçilik maliyetleri ve teknik gereksinimler gibi maddeler montaj kurulumu içerisinde yer alır ve fiyatlandırmalar çoğu zaman buna göre de ayarlanabilir.

Teknik Tente Firması fiyatlandırmaları yaparken her zaman müşterisini düşünmeye devam ediyor. Yıllardır en uygun fiyatlara en kaliteli malzemeler ile sizleri buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Tek tuşla istediğiniz aydınlatma ve gölgeleme düzeyini otomatik gölgelendirme sistemleri ile elde ederken bizler de fiyatlandırma konusunda size yardımcı olacağız.

Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemi Modelleri

Üsküdar otomatik gölgelendirme sistemi modelleri firmadan firmaya değişiklik gösterecektir. Modellerin hepsi mekana ısı yalıtımı sağlar ve ışık düzeyini doğal yolla takip eder. Bu durum enerji tasarrufunu da beraberinde getirecektir.

Motorlu sistemler dış ortam koşullarına otomatik olarak tepki vererek ideal konforu sağlar. Müşterisini yormaz ve yerinizden kalkmanıza gerek kalmadan açma kapama işlemleri tamamlanmış olur. Modern ve şık tasarımları ile otomatik gölgelendirme sistemleri estetik bir dokunuş sağlarken güneşin zararlı etkilerinden korur.

Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemleri İletişim

Üsküdar otomatik gölgelendirme sistemleri iletişim adı altında Teknik Tente ile buluşmaya hazırlanın. Hayallerinizdeki oturma alanına dilediğiniz şekilde sahip olabilir ve istediğiniz mevsimleri aynı anda yaşama imkanını yakalayabilirsiniz. Enerji tasarrufu yaparak çevreye duyarlı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Otomatik gölgelendirme sistemleri için yüksek performans ve ileri düzey teknoloji arayanlar +90 537 810 47 62 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir. Yaşam alanlarınıza mükemmel konforu ve enerji verimliliğini yansıtmaya geliyoruz. Bizimle iletişime geçip mesai saatleri içerisinde model ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemleri Sağladığı Avantajlar

Üsküdar otomatik gölgelendirme sistemleri sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Modern ve şık tasarımları ile otomatik gölgelendirme sistemleri mekanlarınıza estetik bir dokunuş sağlarken sizleri de güneşin zararlı etkilerinden korur. Sistem aynı zamanda güneşin doğrudan geçişini engelleyerek iç mekanın ısısını düşürebilir ve iklimlendirme sistemlerinin yükünü azaltır.

Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı ekstra bir koruma sağlayabilirsiniz. Mobilya, döşeme ve diğer iç mekan malzemelerin solmasını, hasar görmesini de bu sayede sağlamış olursunuz. Kullanıcıların tercihlerine özel olarak ayarlanabilir ve programlanabilir. Çevre dostu ve enerji verimli binaların tasarımında ve iklimlendirme sistemlerinin optimize edilmesinde önemli bir rol oynar.

Üsküdar Otomatik Gölgelendirme Sistemleri Kullanıldığı Alanlar

Üsküdar otomatik gölgelendirme sistemi kullanıldığı alanlar oldukça fazladır. Genellikle ve neredeyse her açık alana adapte edilebilirler. Sizler yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve konforlu hale dönüştürmek için otomatik gölgelendirme sistemleri ile tanışın. Kullanıldığı alanlar sırasıyla şu şekildedir:

  1. Balkonlar
  2. Teraslar
  3. Alışveriş Merkezleri
  4. Ticari Binalar
  5. Restoranlar ve Kafeler
  6. Havuzlar
  7. Oteller
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button