Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri İle Dört Mevsim Yaşam Alanı
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri

18.06.2023
360
Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri

Sarıyer bioklimatik pergola sistemleri modern bir gölgelendirme sistemidir ve açık hava alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yenilikçi yapısı ile mekanlara modern bir görünüm kazandıran bioklimatik pergola sistemleri otomatik olarak açılıp kapanan lamellerden oluşur. Bu sistemler açık hava alanlarındaki güneş ışığını, havalandırmayı ve sıcaklık kontrolünü sağlar. Mekanın ihtiyacına uygun olarak açılıp kapanma sağlar.

Bioklimatik pergola sistemleri özellikle Sarıyer’deki evlere, teraslara, villalara, restoran ve kafelere mükemmel uyum sağlar. Bu mekanlarda açık hava kullanımını artırmak ve denizi doyasıya izlemek için müşterilerin ilk tercihi bu sistemlerdir. Mekanlara estetik bir görünüm kazandırırken aynı zamanda işlevselliği de bir arada sunar.

Teknik Tente firması olarak Sarıyer bölgesinde doğayla iç içe yaşamanız için mükemmel tasarımları sizlere sunuyoruz. Bioklimatik pergola sistemleri ile mekanlarınıza estetik bir dokunuş katarken güneşin kontrolünü sizin elinize bırakıyoruz. Sıcak yaz günlerinde rahatlığı ve serinliği bir arada yaşamak için bizimle iletişime geçebilir ve hayallerinizdeki yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Güneş ışığının yoğun olduğu Sariyer bölgesindeki mekanlarınızı sistemlerimiz ile gölgelendirerek iç mekan sıcaklığını ve enerji tüketimini kontrol altına alabilirsiniz.

Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri
Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri

Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri Fiyatları

Sarıyer bioklimatik pergola fiyatları sürekli olarak güncellenmekte ve firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bu nedenle net bir fiyat vermek pek mümkün değildir. Fiyatlar pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Bunlar arasında en önemlisi uygulandığı alanın boyutu ve pergola sisteminin ebatıdır. Alan ne kadar büyükse fiyat o kadar yüksek olabilir.

Pergola yapımında kullanılan malzeme ve firmanın yerel pazardaki etkisi fiyatlandırmada dolaylı olarak etkilidir. Kişiden kişiye değişen pergola sistemleri seçenekleri ile fiyatları kullanıcılar kendisi de belirleyebilir. Ekstra özellik sahibi olmak isteyen kullanıcılar daha yüksek fiyatlar ödemek durumunda kalabilirler.

Teknik tente, ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği üretirken bütçenize de en uygun seçeneği sizlere sunuyor. Bioklimatik pergola sistemine sahip olmak isteyen kişilerin unutmaması gereken en önemli şey bu sistemlerin özelleştirilebilir ve dayanıklı malzemelerden yapılıyor olmasıdır. Bu durum beraberinde iyi bir yatırımı da getirecektir.

Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri

Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri Modelleri

Sarıyer bioklimatik pergola sistemleri modelleri müşterinin istek ve ihtiyaçlarına, zevklerine ve kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Bioklimatik pergola sistemleri estetik görünümü, işlevselliği ve özelleştirilebilir tasarımları ile ön plana çıkar. Bu sistemler Sarıyer bölgesindeki ve kullanıldığı alanlardaki tüm mekanlara estetik bir görünüm kazandırır.

Cam tavan sistemleri genellikle özelleştirilebilir seçenekleri sunar. Bu şekilde mekanlarınıza kendi göz zevkinize uygun seçenekleri entegre edebilirsiniz. Bu sistemler sensörler aracılığıyla hava koşullarını algılar ve otomatik olarak panelleri açılıp kapanabilir. Isı yalıtımlı ve su geçirmez özelliğe sahip olan bioklimatik pergola sistemleri sayesinde soğuk kış aylarında bile kendinize mükemmel bir oturma alanı sağlayabilirsiniz.

Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri İletişim

Sarıyer bioklimatik pergola sistemi iletişim ile Teknik Tente firması ile konuşmak ve tasarımları incelemek artık oldukça kolay. Sıcak yaz günlerinde hem rahat hem de konforlu hissetmek için mekanlarınızı güneşin zararlı etkilerinden korumaya geliyoruz.

+90 537 810 47 62 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşmanız mümkündür. Birlikte hayallerinizi süsleyelim.

Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Sarıyer bioklimatik pergola sistemi sağladığı avantajlar kişiden kişiye değişecektir. Özellikle sarıyer bölgesinde bioklimatik pergola sistemlerine çokça ihtiyaç duyulur. Deniz manzarası ve doğayla iç içe yaşamak isteyen kişiler bu bölgeyi tercih ederler fakat güneşin zararlı ışınlarından da korunmak isterler. Bu sistemler kişilere tam olarak güneşten korunmayı ve diledikleri hayatın tadını çıkarmayı sunuyorlar.

Rolling Roof (Katlanan Teras) sistemleri güneşli havalarda konforlu bir şekilde oturmanızı sağlar. Açık hava alanlarınıza estetik bir görüntü sunarken aynı zamanda doğayla iç içe yaşayabilirsiniz. Sistemlerimiz modern tasarımı ve ileri teknolojiye uygun seçenekleri ile mekanlarınıza şıklık ve işlevsellik sağlıyor. Sİzler de Teknik Tente’Nin bioklimatik pergola sistemlerine ulaşmak için sabırsız görünüyorsunuz. Bizler size kavuşmak için oldukça sabırsızız.

Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri
Sarıyer Bioklimatik Pergola Sistemleri Kullanım Alanları

Sarıyer bioklimatik pergola sistemi kullanım alanları olarak neredeyse tüm açık alanlar sayılabilir. Sarıyer bölgesinde deniz ve doğal ortamı mekanınızda hissetmek için hiç durmayın, bioklimatik sistemler ile tanışın. Kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir:

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button