İstanbul Bioklimatik Pergola Sistemleri İle Yaşam Alanlarınızı Genişletin.
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

İstanbul Bioklimatik Pergola Sistemleri

17.04.2023
547
İstanbul Bioklimatik Pergola Sistemleri

Bioklimatik pergola sistemleri, dış mekanlarda kullanımı oldukça yaygın olan bir tür tente sistemidir. Bu sistemler, pergola ismi verilen açık bir çerçeve üzerine monte edilir ve genellikle çatıya benzer bir şekilde açılır, kapanır. Evlerde, kış bahçelerinde, balkon ve teraslarda sık sık kullanılabilecek bu sistem sayesinde istediğiniz anda istediğiniz mevsimi yaşamanız mümkün olabilecektir. Dış mekanlarında ve tüm açık alanlarında kontrol sahibi olmak isteyenlerin sistemidir.

İstanbul Bioklimatik Pergola Sistemleri
İstanbul Bioklimatik Pergola Sistemleri

İstanbul Bioklimatik pergola sistemleri havayı ve güneşi kontrol etmeyi sağlar. Sistemde kullanılan özel lameller sayesinde güneş ışınları bloke edilir, hava sirkülasyonu artırılır. Yağmur, rüzgâr, kar gibi istenmeyen hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı bir sistemdir. Dış mekanlarda oturma alanı yaratmak için kullanımı tercih edilir. Restoranlar, kafeler ve oteller gibi birçok farklı mekân için uygulamaya idealdir. Rahat ve konforlu bir alan yaratmak için mükemmel bir tasarım sistemidir.

Bioklimatik pergola sistemleri, özel tasarımları ve işlevsellikleri ile diğer tente sistemlerinden ayrılır. Bioklimatik pergola sistemleri, hareketli alüminyum lamel örtüsü ile özel ayarlanabilir, açılır kapanır özelliğe sahiptir. Lameller, dış etkenlere karşı ekstra bir koruma sağlar ve açılıp kapanarak havalandırma kontrolü sunar.

İstanbul Bioklimatik pergola sistemleri hizmeti sunan, İstanbul’da bulunan Teknik Tente firmamız tasarımları ile dış mekanlarınızı daha işlevsel hale getirerek açık havada rahat bir oturma alanına sahip olmanızı sağlar. Hem estetik görünüm ile hem de fonksiyonellik ile dış mekanlarınızı mükemmel teknoloji ile birleştirmek mümkün. Teknik Tente firması olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz mevsimi yaşayın.

İstanbul Bioklimatik Pergola Fiyatları

İstanbul Bioklimatik pergola fiyatları pek çok neden bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yağmur, kar, rüzgâr gibi kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olan Bioklimatik pergola sistemleri sayesinde dış mekanlarınızda konforlu bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Bütün bunların yanında fiyatlandırmayı da merak ettiğinizi biliyoruz.

Bioklimatik pergola fiyatları kategorilendirilirken pergolanın boyutu, kullanılan malzemenin kalitesi, kurulumun aşamaları ve zorluk derecesi, yerel pazar koşulları, tasarlanacak alanın boyutu gibi faktörler göz önünde bulundurulur. Özel tasarımları, dayanıklılıkları ve işlevsel olmaları nedeniyle çokça tercih edilen bu sistemde fiyandırmalar da bu maddelere göre yapılır.

Teknik Tente firması olarak fiyatlarımızı sizlerin memnuniyetine uygun olarak hazırladığımıza emin olabilirsiniz. Siz dış mekanlarda daha konforlu bir şekilde oturma alanı sağlayın diye herkesin ulaşabileceği şekilde hazırlanan fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

İstanbul Bioklimatik Pergola Kullanım Avantajları

İstanbul Bioklimatik pergola sistemleri, dış mekanları daha konforlu hale getirerek estetik bir oturma alanı sunar. Bioklimatik pergola kullanım avantajları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Yağmur, kar, rüzgâr veya güneş gibi farklı iklim koşullarına uyum sağlar. İstenmeyen hava şartlarına karşı ekstra bir koruma sunar.
 • Havalandırma ve güneş ışığı kontrolü sağlar.
 • Farklı renk ve tasarım seçenekleri ile göz zevkine uygun estetik seçenekler barındırır.
 • Dayanıklılığı artırmak için yüksek kaliteli malzemelerden üretilir.
 • Uzun ömürlüdür ve sürekli olarak bakım gerektirmezler.
 • Uzaktan kumanda ve otomatik sistemleri ile sunulur. Pergolayı yerinizden kalkmadan kolayca açabilir ve kontrol edebilirsiniz.
 • Isı kontrolü hassas bir şekilde yapılabilir.
 • Dış mekanları daha fonksiyonel hale getirerek oturma alanını fazlalaştırır. Açık hava yemekleri ve açık hava toplantıları için mükemmel bir tasarımdır.
 • Ev ya da işletmelerin emlak değerini artırır.
 • Yağmurdan ve güneşten koruduğu anda aynı zamanda mükemmel bir havalandırma sağlayabilir.
 • İç ve dış mekânı birbirine bağlayarak geniş, ferah bir ortam sağlar.
 • Paslanma ve aşınmaya karşı dayanıklı kumaşlardan tasarlanır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button