Pendik Pergola Sistemleri İle Dört Mevsim Yaşam Alanı Oluşturun.
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Pendik Pergola Sistemleri

29.05.2023
384
Pendik Pergola Sistemleri

Pendik pergola sistemleri, açık hava alanlarında kullanılan ve genellikle güneş, yağmur veya rüzgâr gibi dış etkenlere karşı koruma sağlayan yapısal sistemlerdir. Genellikle bahçelerde, teraslarda, restoranlarda, kafelerde, otellerde kullanıma açıktır. Estetik bir tasarımla üretilmesinin yanı sıra dayanıklı malzemelerden de yapılır ve bu sayede hem güzelliği hem de fonksiyonelliği bir arada sunar.

Pergola sistemleri en önemli özelliklerinden birisi de gölgelendirme sağlamasıdır. Güneşli günlerde pergola kullanıcıları açık alanlarda otururken hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü çeşitli gölgelendirme malzemeleri ile sizleri güneşten ve onun zararlı ışınlarından ekstra bir şekilde korur. İstenilen miktarda gölgelendirme sağlayarak dilediğiniz konforlu yaşam alanını elde edebilirsiniz. Pergola sistemleri ile kendinizi dışarıda hissetmenin keyfini çıkarın, doğayla bütünleşirken konforunuzdan ödün vermeyin.

Teknik Tente ile pergola sistemleri; estetik tasarım ve mühendislik kalitesini buluşturuyor, açık alanlarınıza hem şıklık hem de ekstra bir koruma katıyor. Güneşin sıcak ışınlarından bu sistemler ile koruma sağlarken aynı zamanda açık alanlarınıza zarafetliği de getirebilirsiniz. Teknik Tente Firmasının kaliteli malzemeleri ve dayanıklı yapısı sizlere uzun ömürlü bir çözüm sunar.

Pendik Pergola Sistemleri Fiyatları

Pendik pergola sistemleri fiyatları pek çok kategoride incelenebilir. Bunlardan en önemlisi pergolanın boyutu ve tasarlanacağı alanın ebatıdır. Ne kadar büyük alan o kadar çok malzeme demektir ve bu da sonucunda yüksek fiyatları beraberinde getirebilir. Bu fiyatlar kişiye ya da firmaya özel olarak değişiklik de gösterecektir. Kullanılan malzemenin kalitesi, firmanın bilinir olması, ürünün tasarımı ve kişinin istekleri de fiyatlandırma üzerinde etkilidir.

Bu konuda net bir fiyat belirlemek pek mümkün değildir çünkü müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan pergola sistemlerinin fiyatları değişiklik gösterecektir. Genel bir açıklama yapmak gerekirse kaliteli malzeme ile üretilen sistemler daha yüksek miktarda fiyatlandırılabilir. Pergolanın boyutları da yine fiyatlandırmada etkili olacaktır.

Teknik Tente, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına odaklanarak tüm fiyatlandırmaları göz önünde bulundurur. Kaliteli malzemeler ile en güzel tente modellerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Pergola Sistemleri Modelleri

Pendik pergola modelleri firmadan firmaya değişiklik gösterecektir. Bunlar kişinin isteğine göre özelleştirilebileceği için modeller arasında yine bir farklılık söz konusu olacaktır. Her ne olursa olsun modellerin en önemli özellikleri arasında ısı yalıtımlı olması ve su geçirmezliği gelir. Tüm modellere ulaşım sağlanırken estetiklik bir yana işlevselliğe bakılarak doğru yöntem ile sistemler seçilmelidir.

Hareketli çatı sistemleri sayesinde güneşin altında keyif yaparken kendinize gölgeli bir mola noktası yaratabilirsiniz. Tüm modeller ile açık alanlarınızı şık bir şekilde düzenleyin ve konuklarınıza unutulmaz bir atmosfer sunun.

Pendik Pergola Sistemleri İletişim

Pendik pergola sistemleri iletişim adı altında Teknik Tente firmasına ulaşım sağlamanız mümkün. Yağmurun keyfini açık havada çıkarırken ıslanmak zorunda değilsiniz. Pergola sistemleri ile her mevsimin tadını anında çıkarın! Bizler de açık alanlarınız için estetiklik ve fonksiyonelliği bir arada sunalım.

+90 537 810 47 62 numaralı telefonumuzdan bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlamanız mümkündür. Sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştırarak modern bir oturma alanı yaratıyoruz. Hiç durmadan hayalleri için çalışanların yanındayız.

Pendik Pergola Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Pendik pergola sisteminin sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Açık havada vakit geçirmek, doğayla iç içe olmak pek çok kişi için önemli bir aktivitedir. Güneşin sıcak ışınları, yağmur damlaları ve rüzgâr gibi hava koşulları zaman zaman bu keyfi baltalayabilir. Bu noktada pergola sistemleri devreye girer. Açık alanlarda estetik bir çözüm sunarken aynı zamanda kullanışlı bir yaşam alanı yaratır.

Katlanan Teras (Rolling Roof), ile restoranlarınız, kafeleriniz daha fazla müşteri ile dolu olacak. Özellikle sigara yasağının kapalı alanlarda uygulanmasından sonra bu sistemlere daha fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Sizler de açık alanlarınızı göz alıcı tasarımlarımız ile birleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik Tente her zaman yanınızda, açık alanlarınızı güzelleştirmek için burada!

Pendik Pergola Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar

Pendik pergola sisteminin kullanıldığı alanlar neredeyse pek çok açık alan olarak sınıflandırılabilir. Tüm açık alanlarınızda bu sistemler sayesinde daha rahat edeceksiniz. Kullanıldığı alanlar ise sırasıyla şu şekildedir:

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button