Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Kartal Pergola Sistemleri

27.06.2023
97
Kartal Pergola Sistemleri

Kartal pergola sistemleri açık hava alanlarında gölgelendirme, havalandırma va dekoratif anlamda kullanılan yapısal sistemlerdir. Genellikle bahçelerde, teraslarda, villalarda, restoranlarda, kafelerde ve otellerde kullanımı fazladır. Bu sistemler çeşitli renklerd ve boyutlarda tasarlanabilir, açık alanlarınıza kendi göz zevkinize uygun estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Pergola sistemleri açık hava alanlarınızı gölgelendirirken aynı zamanda güneş ışığını kontrol etmenizi de sağlar. Genellikle açılır – kapanır özelliklere sahip olduğundan ihtiyaca bağlı olarak güneşli veya yağmurlu günlerde kullanım kolaylığını beraberinde getirir. Kişinin istek ve ihtiyaçlarına göre bazı pergola kumaşları özel tasarımdan yapılır ve ekstra su geçirmezlik, UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Açık hava alanlarınıza ekstra bir oturma alanı, dinlenme ve hobi alanı ekleyebilirsiniz. Estetik görünümü ile birlikte de mekanınıza şık bir görünüm kazandırır.

Teknik Tente Firması olarak açık hava alanlarınızı mükemmel bir yaşam alanına dönüştürüyoruz. Özel tasarım pergola sistemlerimiz ile hayatın tadını çıkarmaya var mısınız? Dış mekan yaşamlarınız hem daha konforlu hem de üstün çekicilik ile şık bir görünüm kazanıyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ürettiğimiz pergola sistemlerimiz sayesinde mekanınızı tamamen kişisel hale getirebilirsiniz.

Kartal Pergola Sistemleri Fiyatları

Kartal pergola sistemleri fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörlerden fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen pergola sisteminin tasarlandığı alanın boyutu ve ebatıdır. Bu durum pergolanın boyutunu da etkileyecektir. Fazla alan beraberinde çok malzemeyi getirecektir ve böylece fiyatlarda artış söz konusu olabilir.

Kullanılan malzemenin dayanıklılığı ve kalitesi de fiyat konusunda etkilidir. Sistemlere eklenen ekstralar ve kişiye özel oluşturulan modeller fiyatlarda düşüş ya da artış sağlayabilir. Montaj ve kurulum hizmetleri fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Montajda kullanılan zaman ve işçilik, karmaşık yapıdaki montajlar gibi maddelerden dolayı fiyatlar değişecektir.

Teknik Tente, bütçe konusunda müşterilerinin istek ve ihtyiaçlarına önem verir. Kaliteli malzemeler dahilinde tasarlanan tente modelleri ile en uygun fiyatlara tanışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Pergola Sistemleri Modelleri

Kartal pergola sistemleri modelleri firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Kişilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda oluşturulan bu sistemler kullanım amacına göre çeşitlenebilir. Modellerin hepsi ısı yalıtımlı ve su geçirmez özelliğe sahiptir.

Otomatik pergola sistemleri açılır kapanır özelliği olan ve mekanizma aracılığıyla kontrol edilebilir sistemlerdir. Pergolayı kullanıcılar diledikleri kadar açıp kapatabilir ve böylece gölgelendirme sistemlerini kısmi olarak ayarlayabilirler. Uzaktan kumanda üzerinden kontrol edilen sistemler kullanıcısını yormaz.

Kartal Pergola Sistemleri

Hareketli çatı sistemleri sayesinde yaz aylarında güneşin tadını çıkarırken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı ekstra koruma sağlarsınız. Hem sizler hem de mobilyalarınız güneşin ışınlarından etkilenmez. Maksimum gölgelendirme ve güneş koruması sağlayan pergola sistemlerimiz, dış mekan yaşamınızı daha keyifli hale getirir.

Kartal Pergola Sistemleri İletişim

Kartal pergola sistemleri iletişim adı altınd Teknik Tente firması ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli malzemeler ve uzman işçilikle üretilen sistemlerimiz sayesinde uzun ömürlü açık alanlara sahip olabilirsiniz. Alüminyum pergola sistemleri son derece dayanıklıdır ve uzun vadede kullanımı beraberinde getirir.

+90 537 810 47 62 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler de güvenilir ve profesyonel ekibimizle pergola sistemlerinin kurulumunu hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Kartal Pergola Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Kartal pergola sistemlerinin sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Güneşin sıcak ışınlarından yararlanırken aynı zamanda gölgelendirme işlemi de sağlayabilirsiniz. Açık alanlara estetik bir görünüm kazandırırken aynı zamanda işlevselliği de beraberinde getirir. Pergola sistemleri çeşitli tasarım seçenekleri sunar ve mekanlarınızı kişiye özel tasarlama imkanı katar. Açık alanlara ek bir kullanım alanı yaratır.

Katlanan Teras ile restoranlar, kafeler, villalar, balkonlar ve teraslar daha konforlu hale gelir. Her detayı özenle düşünülerek tasarlanan sistemler sayesinde mekanınıza ayrı bir hava katabilirsiniz.  Teknik Tente firması olarak müşterilerimizin isteklerini anlayarak özenle tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi, şık tasarımları açık alanlarınıza uyguluyoruz.

Kartal Pergola Sistemleri
Kartal Pergola Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar

Kartal pergola sistemlerinin kullanıldığı alanlar genellikle tüm açık alanlardır. Açık alanlarınıza ekstra bir yaşam alanı katmanızı sağlayarak mükemmel bir hobi, oturma ve dinlenme alanı yaratır. Kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Restoran ve Kafeler
  • Villalar
  • Balkonlar
  • Teraslar
  • Havuzlar
  • Ticari Binalar
  • Oteller
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button