Pendik Giyotin Cam Sistemleri İle Dört Mevsim Yaşam Alanı oluşturun.
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Pendik Giyotin Cam Sistemleri

13.06.2023
429
Pendik Giyotin Cam Sistemleri

Pendik giyotin cam sistemleri, cam panellerin düşey bir şekilde hareket ettirilmesini sağlayan bir tür pencere ve bölme sistemidir. Giyotin cam sistemleri genellikle iki adet panelden oluşur. Bu diğer sistemlerin sağlayamadığı kapanma ve toplanma işinin aynı anda yürütülmesini sağlar. Panellerden birisi sabit konumda tutulurken diğer aşağı ve yukarı doğru hareket eder. Ayrıca bu sistem sayesinde temizleme ve bakım işlemleri kolay bir şekilde yapılır.

Giyotin cam sistemleri kullanıcısına keyif verecek kadar alanlarına estetik bir görünüm kazandırır. Bu sistemler teraslarda, evlerde, balkonlarda, kafelerde, restoranlarda ve ticari binalarda sıklıkla tercih edilir. Alüminyum malzemeden yapılan giyotin cam sistemleri oldukça dayanıklıdır ve bu durum uzun ömürlü olmasını da beraberinde getirir. Yaşam alanlarına modern ve estetik bir görünüm sunar.

Teknik Tente, hayalini kurduğunuz modern ve şık bir tasarımı gerçeğe dönüştürmek için yıllardır çalışıyor. Giyotin cam sistemlerimiz ile yaşam alanlarınıza mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mekanlarınızda doğal ışığın keyfini sürerken aynı zamanda enerji tasarrufu yaparak maliyeti en aza indirebilirsiniz. Teknik Tente’nin sunmuş olduğu bu sistemler ile mevsimlerin keyfini sürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hadi gelin, birlikte mekanlarınızı havalandırırken konforlu bir yaşam alanı oluşturalım.

Pendik Giyotin Cam Sistemleri Fiyatları

Pendik giyotin cam sistemleri fiyatları kişinin kullanım amacına göre değişiklik gösterebilir. Fiyat belirleme süreci aynı zamanda müşterinin kişiye özel olan isteklerine, projenin detaylarına göre de değişebilir. Bu sistemlerde kullanılacak cam paneller kaliteli ve dayanıklı ise daha yüksek maliyet çıkarabilir. Ayrıca alanın boyutu ve giyotin malzemesinin fazlalığı da fiyatlandırmayı doğrudan etkiler.

Sistemlerde kullanılan malzemenin kalitesi, montaj ve kurulum, işçilik emeği de fiyat konusunda etkilidir fakat dolaylı bir etkiye sahiptir. Sistemlere eklenen özellikler kişiye göre değişebilir ve bu konuda fiyatlandırma seçenekleri genellikle müşterinin seçeneklerine bağlı kalır. Ekstra özellikler sunan bir sisteme sahip olmak isterseniz daha yüksek fiyatlar ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Teknik Tente, giyotin cam sistemleri konusunda müşterilerine hassas davrandığı kadar fiyatlandırma konusunda da oldukça hassas davranır. Sizler ne isterseniz onu yıllardır gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Pendik Giyotin Cam Sistemleri Modelleri

Pendik giyotin cam sistemi modelleri pek çok şekilde incelenebilir. Firmalar kendi modellerini kendi belirleyeceği gibi ısı yalıtım, su geçirmezlik gibi genel özelliği bulunan modeller mevcuttur. Firmalar müşterisinin istek ve ihtiyaçlarına göre değişik şekillerde modeller üretebilir.

Otomatik giyotin cam modelleri müşterisini yormaz ve böylece kişiler diledikleri şekillerde cam panelleri açıp kapatabilirler. Ayağa kalkmadan istediğiniz gibi panelleri  açıp kapatmak ileri teknolojiyi de beraberinde getirecektir.

Pendik Giyotin Cam Sistemleri İletişim

Pendik giyotin cam sistemi iletişim adı altında firmamıza ulaşım sağlamanız oldukça kolaydır. Yalnızca pendik bölgesine değil çok kapsamlı olacak şekilde neredeyse tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Sizler hayallerinizdeki oturma alanlarına sahip olun diye Teknik Tente yıllardır uzman ekibiyle birlikte bu yolda yürüyor.

+90 537 810 47 62 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gelin, iç ve dış mekanlarınız arasında mükemmel bir geçiş sistemi sağlayalım. Sınırsız esneklik ve kullanım kolaylığı ile yaşam alanlarınızı hayalleriniz ile birleştirin.

Pendik Giyotin Cam Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Pendik giyotin cam sistemi sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Öncelikle kullanıldığı alana modern ve şık bir tasarım sunarak değerini yükseltir. İç ve dış mekanların bütünlüğünü sağlayarak daha fazla alan açma imkanı sunar. Bu sistemler sayesinde mekanlara doğal ışık girer ve enerji tasarrufunu beraberinde getirir.

Mekanlara etkili bir havalandırma sağlar. Böylece iç mekanların hava kalitesi iyileşir ve konfor seviyesi yükselir. İyi bir ısı ve ses yalıtımını müşterilerine sunar. Bu durum enerji verimliliğini artırırken gürültüyü önleyerek iç mekanlarda sessiz bir ortam oluşturur. Temizlik ve bakımı oldukça kolaydır. Cam panellerin düşey olarak hareket etmesi sayesinde temizlik ve bakım mükemmel şekilde işler.

Pendik Giyotin Cam Sistemleri Kullanıldığı Alanlar

Pendik giyotin cam sistemleri kullanıldığı alanlar oldukça fazladır. Sistemler neredeyse tüm açık alanlar için özelleştirilmiştir. Kullanıcının isteği, kullanım amacı bu sistemlerin kullanıldığı alanı fazlalaştırır ya da azaltır. Sırasıyla şu şekilde kullanımı yaygındır:

  • Oteller
  • Villalar
  • Restoran ve kafeler
  • Evler
  • Balkonlar
  • Teraslar
  • Ticari Binalar
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button