İstanbul Kış Bahçe Sistemleri İle Yaşanabilir Alanalr Oluşturun.
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

İstanbul Kış Bahçe Sistemleri

24.04.2023
420
İstanbul Kış Bahçe Sistemleri

İstanbul Kış bahçesi sistemleri, evlerin ya da işletmelerin dış mekanlarında kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen, sıcak ve konforlu alanlar yaratmak için tasarlanmış sistemlerdir. Bu sistemler cam panellerle kaplı, çerçeveli ya da çerçevesiz, açılır kapanır tavanlar ve yan duvarlar gibi bileşenlerden oluşur.

Kış bahçesi sistemleri özellikle soğuk iklimlerde, dışarıdaki havanın sıcaklığından bağımsız olarak bir iç mekân sağlar. Kış aylarında dışarıda oturmak isteyen insanların her zaman birincil tercihidir. Dört mevsim boyunca istek ve ihtiyaçlara göre özel mevsimler yaratan oturma alanlarını size sunar. Bu sistemler aynı zamanda evlere ya da işletmelere daha fazla alan kazandırmak için de kullanılabilir. Özellikle işletmelerde daha fazla müşteriyi beraberinde getirir.

Kış bahçesi sistemleri farklı boyutlarda ve tasarımlarda kişileri karşılar. Kullanıcısının ihtiyacına ve tercihine göre kişiselleştirilir. Tasarım olarak estetikliği ve fonksiyonelliği bir arada sunar. Değişen hava koşullarına karşı son derece dayanıklı, güvenli ve sağlam bir yapısı vardır.

Teknik Tente ile kış bahçenizi tamamen kullanıma açmanızın vakti geldi. Soğuk havalar artık bahçenizde oturmaya engel olmayacak. Soğuk havaların tadını Teknik Tente’nin kış bahçesi modelleri ile keyifle çıkarabilirsiniz. Siz hangi mevsimi yaşamak istiyorsanız o, kışın bile açık havada vakit geçirmeniz mümkün. Hadi, hemen harekete geçin. Modellerimize ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz, tüm bunların cevabı için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İstanbul Kış Bahçe Sistemleri
İstanbul Kış Bahçe Sistemleri

İstanbul Kış Bahçe Sistemi Modelleri

İstanbul kış bahçesi modelleri, bu yıl da en fazla ilgi gören tasarımlar arasında girmeyi başardı. Modeller ısı yalıtımlı, yaz kış su geçirmez özelliğe sahiptir. Kullanıcısının kendi oturma alanında rahat etmesi için kişiye özel modeller tasarlanır. Özel tasarım kış bahçesi modelleri farklı geometrik formlarda kişilerin beğenisine sunulur ve ihtiyaçlarını da son derece karşılar.

Sizin de Teknik Tente’nin kış bahçesi modelleri ile oturma alanlarınızı daha kullanışlı ve konforlu hale getirmeniz mümkün! Kış bahçesi modelleri sayesinde oturma alanlarınız hem estetik hem de fonksiyonel olacak. Kış aylarında hava akışını dilediğiniz gibi kontrol etme şansını modellerimiz ile sunuyoruz.  Acele edin, kış bahçesi fikrinizi Teknik Tente’nin modelleri ile birleştirerek iç ve dış mekân arasındaki geçişin keyfini çıkarın.

İstanbul Kış Bahçe Sistemi Özellikleri

İstanbul kış bahçesi sistemleri, farklı malzemelerden yapılmış olan, çeşitli özellikler barındıran yapılar ve sistemlerdir. Kış bahçesi sistemleri özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Kış bahçesi sistemleri yüksek ısı yalıtım sağlayan malzemeler tasarlanarak kullanıma sunulur. Kış aylarında soğuğu içeriye almadan oturma alanlarını korur.
  • Geniş cam yüzeyleri sayesinde dışarıdaki manzaranın keyfi kesintisiz bir şekilde içeriye aktarılır.
  • Havalandırma özelliği sayesinde iç mekânın havasını dışarıdaki havayla sürekli olarak değiştirir ve taze bir hava sağlar.
  • Panjur sistemleri sayesinde istenilen miktarda ışık ve havalandırmayı sağlar. Bu ışık ve havalandırma sayesinde enerjiden tasarruf da sağlanır. Aynı zamanda bu panjurlar rüzgârlı havalarda iç mekânı dış etkenlerden korur.
  • Kişiye özel çeşitli tasarım ve malzeme seçenekleri ile estetik bir görünüm sunar.
  • Alüminyum taşıyıcı sistemleri sayesinde uzun yıllar boyunca dayanıklılığı artırır.
  • Sürekli olarak bir bakım gerektirmez.
  • Tüm malzemeler insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Çatı aksesuarları ile birleştirici profiller en üst düzeyde su izolasyonu sağlar.

İstanbul Kış Bahçesi Fiyatları

İstanbul kış bahçesi fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Kış bahçesi sistemleri için kullanılan malzemeler fiyatı belirleyen en önemli faktördür. Kış bahçesi sistemi yapılacak alanın ölçüleri de bu maddeler arasındadır. Geniş alanlara yapılacak olan kış bahçesi sistemleri daha pahalı olabilir.

Kış bahçesinde bulunan teknik özellikler de fiyatta değişiklikler yapılmasını sağlar. Kişiye özel ekstra özellik eklendiğinde fiyat artışı olacaktır. Uzman bir ekip tarafından yapılan montaj da daha yüksek bir fiyat performansını beraberinde getirir. Yaşanılan bölgeye göre fiyatlandırmalar farklılaşacaktır. İstanbul’un belirli bölgelerinde fiyatlandırmalar değişebilir.

Teknik Tente’nin fiyat seçenekleri de modellere ve kişiye özel tasarımlara göre değişiklik gösterecektir. Yine de tüm güncellemelere rağmen fiyatları en dipte tuttuğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Sizler fiyatlandırmalar hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yeter ki isteyin, fiyatları müşterisine düşündürmeden Teknik Tente yapar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button