Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Kartal Kış Bahçe Sistemleri

14.07.2023
74
Kartal Kış Bahçe Sistemleri

Kartal kış bahçe sistemleri, mevsim değişikliklerine ve dış etkenlere karşı ekstra koruma sağlamak amacıyla tasarlanan sistemlerdir. Bu sistemler bahçelerde, teraslarda, restoran ve kafelerde kullanılarak mevsimlerden bağımsız bir alan oluşturmayı sağlar. Kış mevsiminde hava soğuk olduğunda sıcak bir alanda oturup manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Yaz mevsiminde ise gölgelendirme sistemi ile güneşten ekstra korunma sağlayabilirsiniz.

Kış bahçe sistemleri, cam panellerden oluşur ve bir çatısı, yan duvarları bulunur. Bu paneller doğal ışığın geçişine izin vererek dışarıdaki hava koşullarının içeriye gelmesini engeller. Aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayarak iç mekanın sıcaklığını ayarlar. Soğuk havalarda bu sistemle sayesinde bitki yetiştirebilir, oturm alanı ve toplantı salonları inşaa edebilirsiniz.

Teknik Tente Firmasının kış bahçe sistemleri ile tüm açık alanlarınızı yılın her döneminde kullanma imkanı sağlarsınız. Doğayla iç içe bir ortam yaratırken aynı zamanda konforlu ve şık bir mekan yaratabilirsiniz. Teknik Tente’nin uzman ekibi montaj işlemlerinizi en kısa sürede tamamlar, sizlere hayalinizdeki yaşam alanını sunar. Kış mevsiminde dışarıda hissetmeden iç mekan konforunu bahçenizde yaşayabilirsiniz.

Kartal Kış Bahçesi Sistemleri Fiyatları

Kartal kış bahçesi sistemleri fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sistemin boyutu, malzeme miktarı ve kurulum süreci fiyatlandırmayı doğrudan etkiler. Daha büyük malzemelerden yapılan sistemler daha yüksek fiyatlandırmayı beraberinde getirecektir.

Kullanılan malzemenin kalitesi, dayanıklılığı ve özellikleri de fiyat konusunda etkilidir. Yüksek kaliteli ve uzun süre dayanıklı malzemeler daha yüksek fiyatlandırma ile sizleri karşılayabilir. Farklı şekillerde, renklerde ve desenlerde kişiye özel tasarlanan modellere de ek özellikler eklendiğinde fiyatlar artacaktır. Bu durum tamamen müşterinin inisiyatifine ve dilediği modele bağlıdır.

Teknik Tente, kış bahçesi tasarımları ile kullanıcılarını fiyat konusunda da yormadan yıllardır çalışıyor. Uzmanlaşmış firma olarak müşterilerine pek çok avantaj sağlıyor. Bu avantajlar arasında bütçe, fiyat performans ürünü avantajları da yer alır. Sizler konforlu ve rahat bir yaşama adım atın diye doğal ışığı içeriye alan ve eşsiz manzara sunan sistemler tasarlıyoruz.

Kartal Kış Bahçesi Sistemleri Modelleri

Kartal kış bahçesi sistemleri modelleri firmanın tasarladığı ürünlere, kullanıcıların ürünü kullanım amacına göre değişiklik gösterecektir. Modellerin neredeyse hepsi ısı yalıtımlı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu sayede soğuk kış günlerinde yağmur ve kar suyundan etkilenmeden, sıcak bir açık alan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda ses yalıtımı bulunan modeller de vardır. Modeller dışarıdan gelecek gürültüyü keserek huzurlu bir ortam yaratır.

Gölgelendirme sistemi yaz aylarında müşterilerin güneş ışığından etkilenmeden oturmasını sağlar. Güneşin zararlı ışınlarından hem kendinizi hem de mobilyalarınızı koruyabilirsiniz. Tüm modeller kullanım amacına, kullanıcının inisiyatifine bağlı olarak kişiye özel ayarlanır. Renkler, desenler ve şekiller seçenekler dahilindedir.

Kartal Kış Bahçesi Sistemleri İletişim

Kartal kış bahçesi sistemleri iletişim adı altında bizimle iletişime geçmeniz artık çok kolay. Açık alanlarınıza yeni bir oturma alanı sağlayabilir ve böylece hayallerinizdeki yaşam alanına kavuşabilirsiniz. Sizler için özelleştirilmiş seçeneklerimiz mevcuttur. Unutmayın, siz ne isterseniz Teknik Tente yapar.

+90 537 810 47 62 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir ve tüm modellere istediğiniz şekilde sahip olabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak çözümler üreterek ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap veriyoruz.

Kartal Kış Bahçesi Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Kartal kış bahçesi sistemlerinin sağladığı avantajlar pek çok şekilde değişebilir. Bunlar arasında kullanıcını istekleri, kullanım amacı önemli faktörlerdir. Isı yalıtımı ve enerji tasarrufu sağlayan kış bahçe sistemleri sayesinde dinlenme, bitki yetiştirme ve misafir ağırlama adı altında mükemmel bir alan yaratabilirsiniz.

Kışın soğuk havalarda bile doğal ışığın iç mekanınıza yansımasını sağlayabilirsiniz. Sizlere ek bir yaşam alanı sunan tente sistemleri ile mekanlarınıza estetik değer katabilirsiniz. Sistemler sayesinde yaşam kaliteniz artacak, istediğiniz mevsimi aynı anda yaşayabileceksiniz.

Teknik Tente, müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak tasarımlarını yapmayı yıllardır sürdürüyor. Siz isteyin, biz uzman çalışanlarımız ile sistemleri açık alanlarınıza monte etmeye gelelim.

Kartal Kış Bahçesi Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar

Kartal kış bahçesi sistemlerinin kullanıldığı alanlar genellikle tüm açık alanlardır ve en çok kullanıldığı yerler şu şekilde sıralanabilir:

  • Evler
  • Balkonlar
  • Teraslar
  • Restoran ve Kafeler
  • Ticari Alanlar
  • Havuzlar
  • Alışveriş Merkezleri
  • Villalar
  • Konutlar
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button