İstanbul Rolling Roof Açılır Tavan Sistemleri İle Yaşam Alanalrı Olluşturun.
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

İstanbul Rolling Roof Açılır Tavan Sistemleri

21.04.2023
528
İstanbul Rolling Roof Açılır Tavan Sistemleri

Rolling Roof, çeşitli malzemelerden yapılmış hareketli panellerle birlikte gelen modern bir açılır tavan sistemidir. Her zaman için açık alanlarda kullanılabilir niteliktedir. Teraslarda, balkonlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında konforlu bir oturma alanı sunar.

İstanbul Rolling roof açılır tavan sistemleri, yağmur, kar, rüzgâr veya güneş gibi çoğunlukla istenmeyen hava durumlarına karşı koruma sağlar. Tüm hava şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde üretimi sağlanmıştır. Açık hava mekanlarında daha fazla oturma alanı sağlayarak restoranların ve kafelerin müşteri kapasitesini yükseltir. Paneller, otomatik bir çalışan motorlu sistemler ile kullanıcısını yormadan hareket eder.

Tüm açık hava alanlarınız için en modern ve güvenilir koruma sistemleri Teknik Tente’nin Rolling Roof Sistemlerinde! Yaşam alanlarınızı genişletmek için yıllardır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uzman ekip ve yüksek kaliteden malzemeler ile Rolling roof açılır tavan sistemleri konusunda İstanbul’da aktif olarak hizmet vermekteyiz. Sizlere daha korunaklı bir yaşam alanı sunuyoruz, tüm işlevselliğimizi Rolling roof modellerimize yansıtıyoruz.

İstanbul Rolling Roof Açılır Tavan Sistemleri
İstanbul Rolling Roof Açılır Tavan Sistemleri

Rolling Roof Açılır Tavan Sistemleri Özellikleri

Rolling roof açılır tavan sistemleri özellikleri oldukça fazladır. Açık alanlarda daha rahat bir yaşama sahip olmak için en çok tercih edilen modellerden birisidir. Özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 1. Hareketli paneller ve kumaşlarla donatılmıştır. Bu paneller sayesinde açık alanın ihtiyacına göre tamamen açılıp kapanır.
 2. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilir.
 3. Manuel ve motorlu olarak hareket ettirilebilir.
 4. Hareketli çatı örtüsü alüminyum metaldir.
 5. Kişiye özel boyutlarda ve renklerde üretilebilir. Bu sayede her türlü açık alanın ihtiyacına uyum sağlar.
 6. Yağmur, rüzgâr, güneş veya kar gibi doğal faktörlere dayanıklıdır. Bu sayede her mevsimde kullanılabilir haldedir.
 7. Uzman kurulum hizmetiyle birlikte gelir. Sistemin doğru şekilde monte edilmesi önemlidir.
 8. Özel paneller sayesinde yağışlı havalarda havalandırma gerçekleştirecek şekilde tasarlanmıştır.
 9. Cepheden gelecek güneş ışığını kesmek için paneller eksenel olarak minimum 100 derece açılır.
 10. Sistemin 2 yıl motor ve 2 yıl mekanik garantisi vardır.
 11. Sistemde kullanılan silikonlar, nötral silikonlardır.

Rolling Roof Açılır Tavan Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar

Rolling roof açılır tavan sistemleri pek çok açık alana uyarlanacak şekilde üretilmiştir. Kullanıldığı alanlar şu şekildedir:

 • Restoran ve kafeler
 • Havuzlar
 • Spa merkezleri
 • Eğlence alanları
 • Konutlar
 • Ofis binaları
 • Ticari binalar
 • Eğitim kurumları
 • Hastaneler
 • Alışveriş merkezleri
 • Spor salonları

Görüldüğü üzere neredeyse tüm açık alanlara uyum sağlayabilen bir sistemdir. Açık hava mekanlarını hem estetiksel açıdan hem de fonksiyonel açıdan mükemmel bir alana dönüştürür.

İstanbul Rolling Roof Açılır Tavan Sistemleri Fiyatları

İstanbul Rolling roof açılır tavan sistemleri fiyatları pek çok nedene bağlı olarak değişebilir. Yağmur, kar, güneş, rüzgâr gibi çoğu zaman istenmeyen hava şartlarına karşı üstün bir koruma sağlamak için Rolling roof açılır tavan sistemleri tercih edilir. Bu ürün sayesinde açık alanlarınızda keyifli ve konforlu bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca açık alanlarınızın tüm estetikliğini koruyan bir ürün olduğu için tasarlandığı alanın emlak değerini yükseltir.

Rolling roof açılır tavan sistemlerinin fiyatları belirlenirken tasarlandığı alanın boyutu, kullanılan malzemenin kalitesi, kurulumun aşamaları ve kurulumda yaşanan zorluk, yerel pazar koşulları gibi maddeler kullanılır. Kişiye özel tasarımlar, renkler, işlevsellik gibi durumlar da fiyatlandırmada etkilidir.

Teknik Tente firması olarak müşterilerimizin hassasiyetine uygun fiyatlandırmalar yapıyoruz. Tüm güncellemelere rağmen Rolling roof açılır tavan sistemlerinin fiyatlarını en dipte göreceğinizi söylüyoruz. Açık alanlarınızda daha rahat ve konforlu oturma alanı yaratın diye bu yolda sizlerle yürümekten mutluluk duyacağız. Tüm modellerimize ve gerekli tüm bilgilere ulaşmak için Teknik Tente ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button