Kartal Rolling Roof Sistemleri İle Dört Mevsim Yaşam Alanı Oluşturun.
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Kartal Rolling Roof Sistemleri

12.07.2023
233
Kartal Rolling Roof Sistemleri

Kartal rolling roof sistemleri, açılıp kapanma sağlayan, hareketli mekanizması sayesinde esneklik sağlayan çatı sistemleridir. Bu sistemler sayesinde hava koşullarına uyum sağlanabilir ve mekanın kullanım amacına göre çatı açılıp kapanabilir. Genellikle etkinlik alanlarında ve büyük alanlarda kullanılır fakat en çok kullanıldığı açık alanlar arasında restoran ve kafeler, balkonlar, teraslar, villalar bulunur.

Rolling Roof Sistemleri tasarlanırken çatıların üzerine yerleştirilen kumaş kaplamalar, yapılar üzerinde hareket ederek gölgelendirme ve havalandırma işlemini sağlar. Mekanizmalar açıldığında içeriye hava sirkülasyonu sağlanır. Kapanadığında ise içeriyi dışarıdaki olumsuz hava koşullarına karşı korur. Mekanlara estetik ve şık görünüm kazandırırken aynı zamanda işlevselliği de ön planda tutar. Genellikle alüminyum malzemeden yapıldığı için uzun süre dayanıklılığı da beraberinde getirir.

Teknik Tente Firmasının tasarlamış olduğu rolling roof sistemleri mekanınıza estetiklik, sizlere enerji tasarrufu kazandırır. Hava koşullarına göre açık alanlarınızı ayarlayabileceğiniz, enerji maliyetlerini düşüren ve mekanınıza modern bir görünüm kazandıran rolling roof sistemleri için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ürettiğimiz sistemler sayesinde uzun ömürlü ve güvenilir açık alanlara sahip olabilirsiniz.

Kartal Rolling Roof Sistemleri Fiyatları

Kartal rolling roof sistemleri fiyatları firmadan firmaya ve kişinin sistemleri kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Sistemlerin boyutu ve kullanılacak alanın ebatı da bu konuda büyük etki sahibidir. Ne kadar çok malzeme o kadar çok fiyatlandırmayı beraberinde getirir.

Çatı sistemleri tasarlanırken kullanılan malzemenin kalitesi, harcanan emek, montaj ve iş yükü gibi nedenlerden de fiyatlar etkilenebilir. Kişilere özel tasarımlar yapılacağı için ekstra özellikler eklendiğinde yine fiyatlarda artış söz konusu olabilir. Farklı desenlerde, renklerde ve şekillerde modeller tasarlanır ve kullanıcının isteğine, seçeceği özelliklere göre fiyatlandırma hazırlanır.

Teknik Tente, fiyatlandırma konusunda müşterilerinin bütçesini önemseyen bir yol izliyor. Mekanlarınıza doğal ışık ve havalandırmayı alırken enerji tasarrufu sağlayan rolling roof sistemlerimizle tanışabilirsiniz. Böylece hem çevreye karşı duyarlı olabilir hem de işletme maliyetinizi azaltabilirsiniz.

Kartal Rolling Roof Sistemleri
Kartal Rolling Roof Sistemleri

Kartal Rolling Roof Sistemleri Modelleri

Kartal rolling roof modelleri kişinin inisiyatifine, firmanın tasarladığı şekillere göre farklılık gösterir. Tüm modeller ısı yalıtımlı ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Böylece en soğuk ve yağmurlu havalarda bile ekstra koruma sağlamanıza yardımcı olur.

Açılır tavan sistemleri aynı zaman da gölgelendirmeyi de beraberinde getirir. Güneşin zararlı UV ışınlarından sizleri korurken aynı zamanda mobilyalarınıza da zarar gelmemesini sağlar. Sistemlerin hepsi dayanıklı malzemelerden yapılır ve uzun süreli kullanıma açıktır. Mekanlarınıza doğal ışığı içeri alarak enerji tasarrufu sağlarsınız.

Kartal Rolling Roof Sistemleri İletişim

Kartal rolling roof iletişim adı altında Teknik Tente ile iletişime geçebilirsiniz. Hayalinizdeki mekanı yaratmak için firmamızın uzmanları ile iletişime geçebilir, rolling roof sistemleri avantajlarından faydalanabilirsiniz. Mekanınızı yılın her mevsiminde kullanılabilir hale getirin ve hava koşullarından bağımsız bir ortam yaratın.

+90 537 810 47 62 numaralı telefonumuzdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Esnek çalışma saatlerimizden faydalanarak bizlerle iletişime geçin.

Kartal Rolling Roof Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Kartal rolling roof sistemlerinin sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Çatının açılıp kapanması sayesinde mekanlara büyük bir esneklik sağlar. Hava koşullarına ve mekanın kullanım amacına göre çatıyı istenilen şekillerde ayarlamak mümkündür. Güzel bir güneşli günde çatının üzerini açarak havalandırma sağlayabilirsiniz. Üstelik bununla aynı anda gölgelendirme sağlamak da mümkündür.

Katlanan Teras ile birlikte çok amaçlı kullanım da sağlanabilir. Çatının istenildiği zaman açılıp kapanması farklı etkinliklerin aynı anda yapılmasını sağlar. Mekanlara estetik bir görünüm kazandırır ve görsel olarak etkileyicidir. Açık çatı ile birlikte ortaya çıkan manzara ve doğal ışık, mekanın kullanıcılarına hoş bir atmosfer hazırlar. Hem katlanma hem de toplanma işlemini aynı anda gerçekleştiren bu sistemler sayesinde havalandırma ve gölgelendirmeye aynı anda sahip olabilirsiniz.

Kartal Rolling Roof Sistemleri Kullanım Alanları

Kartal rolling roof kullanım alanları genellikle tüm açık alanlardır. Açık alanlarınızda dilediğiniz mevsimde yaşamak için bu sistemler ile tanışabilirsiniz. Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre özelleştirilen bu sistemler farklı boyutlarda çeşitlenebilir. Kullanım alanları en çok tercih edilecek şekilde şöyle sıralanabillir:

  • Oteller
  • Evler
  • Balkonlar
  • Teraslar
  • Ticari Alanlar
  • Havuzlar
  • Alışveriş Merkezleri
  • Villalar
  • Restoran ve Kafeler
  • Fuar ve Sergi Alanları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button