Isıcamlı Sürme Sistemi Konforlu ve Enerji Tasarruflu Yaşamın Anahtarı
Güllübağlar Mah Tandoğan Cad No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL
tren

Isıcamlı Sürme Sistemi

27.03.2023
366
Isıcamlı Sürme Sistemi

Isıcamlı sürme sistemleri, hem enerji tasarrufu hem de şık tasarım sunan, modern yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alan ürünlerdir. Isıcamlı camlar sayesinde, evlerde ve işletmelerde yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlanarak, daha konforlu bir yaşam alanı elde edilir. açılıp kapanan alanların kolay kullanımı ve güvenlikli olmaları için tercih edilen sistemdir. Bu sistemde, cam paneller özel raylar üzerinde kaydırılarak açılır ve kapatılır. Kanatlarının açılıp kapatılması, tasarımındaki yenilikçi yaklaşımlar sayesinde oldukça kolaydır.

Çift camlı panellerin birbirine yapıştırılması ile oluşturulan cam sistemine verilen isim ısıcamlı sürme sistemidir. Bu sistem sayesinde iki cam panel arasında hava boşluğu bırakılarak daha iyi bir ısı ve ses yalıtımı sağlanır. Bu sayede iç mekan sıcaklığı korunur ve enerji tasarrufu da mümkün olur. Bunların haricinde dış seslerin azaltılması da mümkün olduğunca fazladır.

Teknik Tente öncülüğünde tasarlanan ısıcamlı sürme sistemleri estetik görünümü ve fonksiyonelliği ile birlikte iki taraflı kullanımı sizlere sunar. Yıllardır oluşturduğumuz tecrübe ve birikimler ile tasarlanan ürünlerimiz hayat kurtarıcınız olacak. Modern mimaride sık bir şekilde kullanılan ısıcamlı sürme sistemlerine Teknik Tente ile sahip olabilirsiniz. Hem güvenlikli ortamlara sahip olurken hem de balkonunuzun, terasınızın ve açık alanlarınızın daha temiz olmasını sağlarsınız.

Isıcamlı Sürme Sistemi
Isıcamlı Sürme Sistemi

Isıcamlı Sürme Sistemi Kullanıldığı Alanlar

Isıcamlı sürme sistemleri, açılır – kapanır cam yapıların kullanıldığı her alana adapte olabilme özelliğine sahiptir.

Isıcamlı sürme sistemi kullanıldığı alanlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Konutlar: Eve modern bir görünüm sağladığı gibi aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlar. Bu sayede enerji tasarrufu da beraberinde gelir.
  • İşyerleri: Müşterilerin içeriye daha rahat bir şekilde girmelerine olanak tanır.
  • Kış Bahçeleri: Kış bahçeleri gibi kapalı dış mekanlar için kullanımı idealdir. İç mekanların doğal ışığı ve sıcaklığı korunurken aynı zamanda dış etkenlerden de korunma mümkündür.
  • Cam Balkon: Cam balkonlar daha estetik görünüme sahip olurken iç mekanlara doğal ışık sağlar.

Isıcamlı Sürme Sistemi Ne İşe Yarar

Isıcamlı sürme sistemleri ne işe yarar sorusu şu şekilde maddelenebilir:

  • Enerji tasarrufu sağlar. Doğal ışık ve ısı yalıtımı sağladığı için enerjiden tasarruf yapmanızı ve faturalarınızı daha düşük ödemenizi sağlar.
  • İç mekanların sıcaklık kontrolünün daha dengeli yapılmasını sağlar.
  • Daha iyi bir ses yalıtımı sağlar.
  • Daha ferah ve modern bir görünüm sağlar. https://tekniktente.com/isicamli-surme-sistemleri/
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button